Meist

Tere tulemast Shisha Studiosse!

Shisha Studio

Tartu on olnud alati heade mõtete linn ja meil on rõõm teatada kõigile fantastilistele ja rõõmsatele inimestele veel ühest heast mõttest!

Avasime koha, mis on mõeldud kõigile, kes tahavad kogeda ainulaadset vesipiibuelamust koos maitsvate ja elegantsete kokteilidega ning õdusa õhkkonnaga.

Omame pikaajalist kogemust vesipiipude valmistamisel ning otsime ja arendame iga päev uusi nippe, et pakutavad vesipiibud oleksid enamat kui lihtsalt popsutamine. Erinevad maitsed, kvaliteetne tubakas, salapärased retseptid ja nipid  – kõik selleks, et kogemus oleks meeldejääv ning koostöö teiega pikaajaline (kui mitte igavene!).

Meie jaoks on oluline iga klient ning meie missiooniks on leida parim maitse, parim kokteil, parim tee igale kliendile ning kõnetada teda isiklikult, selliselt et ainuke emotsioon mis Studios jääks, oleks positiivne ja meeldejääv.

Vesipiibu elamus

Erinevad maitsed, kvaliteetne tubakas, salapärased retseptid ja nipid.

Mõnus ja hubane

Ruumi kuni ~50-le inimesele.

Rahulik atmosfäär

Hea õhkkond ning maitsvad kokteilid.

Our Specialties

Consequat facilisi ultricies integer eu nibh pellentesque. Morbi ac sit ultrices quis dignissim lectus. Pellentesque nisl, ac, bibendum arcu vestibulum aliquam.

NYUS Toasted Bread with Grape

Bread / Cream / Grape

8.50
NYUS Cheesy Fruits Cake

Cake / Fruits / Cheese

10.00

Meet The Team of NYUS.

Neque elit, rutrum in laoreet nec eget scelerisque volutpat sit. Bibendum tincidunt a scelerisque consectetur ultrices elementum pulvinar non. Leo ut id vel nec nisi odio nisi. Auctor egestas nibh augue enim, ornare blandit.

Tony Gordon

Scroll to Top